Nestihli jste všechny přednášky, workshopy a panelové diskuze?

Chtěli byste mít přístup ke skvělým bonusům?

Pro velký zájem nabízíme možnost zakoupit konferenční balíček

od 18. 10. do 24. 10. 2021

A jaký byl ročník Umění jazyků 2021?

15 přednášek, 7 workshopů
a 2 panelové diskuze

 Vaše reakce:

Myslím, že si můžete gratulovat, konference se krásně vydařila. Dostala jsem spoustu skvělých tipů, jak se konečně hnout z místa a že je normální se v určité fázi zaseknout. A jak je důležité nevzdávat to, že opravdu každý se může cizí jazyk naučit. Díky konferenci se mi rozšířil okruh lidí, kteří své znalosti předávají dál. Za to moc díky! 🙂

Jsem učitelka angličtiny, která má již dlouhou praxi a jsem vždy nadšená, když mne, vy mladí, posunete s novými metodami dál a mohu držet krok. Po mnoha letech vím, že důležité je učit žáky jazyk živě a mým cílem je, aby si moji žáci poradili v různých jazykových situacích. Proto konferenci dávám vysoký level hodnocení a děkuji nadšencům, kteří konferenci připravili. Mám zakoupený balíček, tak mohu využívat Vaše materiály i dále, protože jsem nemohla vše vidět on-line.

Moc děkuji, že jste si dali tu práci, oslovili tolik úžasných lidí a připravili pro nás tak báječnou akci. Zase mi to dodalo chuť dál se vzdělávat a učit cizí jazyk.

Konference byla naprosto SKVĚLÁ!!! Vůbec jsem nečekala, že mě může jedna akce tolik obohatit. Angličtinu se učím už přes 40 let, je to můj koníček, nemyslela bych si, že mě může ještě něco překvapit. Ale na této konferenci jsem objevila tolik nových tipů, co bych ještě mohla vyzkoušet, že jsem naprosto nadšená. A to jsem ještě neviděla všechny přednášky!! Jsem moc ráda, že jsem si zakoupila konferenční balíček a budu se moct ke všem příspěvkům opakovaně vracet. Moc vám všem děkuji, že jste si dali tu velkou práci a tuto skvělou konferenci uspořádali!! Doufám, že z toho vznikne nová tradice, a budeme se moct na podobnou akci těšit nejpozději zase za rok! :o)

Konference Umění jazyků přišla právě v době, kdy moje motivace v učení téměř po roce začala klesat (předtím mi velice mi pomohly Jazyky od píky) a já se rozhodovala jak dále. Hodně mě to „nakoplo“ a mám zase chuť pokračovat v učení se, přestože už nejsem nejmladší a jde mi to pomalu. Moc děkuji za báječné příspěvky, něco z nich mi z časových důvodů unikly, ale mám konferenční balíček, takže se k nim budu ráda vracet. Ještě jednou DÍKY!

Byl to velmi pěkný týden, poznala spoustu nových lidí, kteří se jazyky zabývají. Každé ráno jsem se těšila, až přijde email s přednáškami. Bylo to velmi motivační. Děkuji.

S vasou napovedou, ako na ucenie jazykov sa mi to zda vsetko jednoduchsie a lahsie dosiahnutelne, boli ste tak presvedcivi, az mi je luto, ze som vas nepocula skor…dakujem

Moc se mi líbila paní moderátorka. Už dlouho jsem neviděla někoho s tak milým a zároveň profesionálním vystupováním.

Děkuji, že nás studenty tak úžasně podporujete, sdilite tipy a motivujete ať už k výkonu, tak nebát se dělat chyby. Jste skvělí, slibuji, že se vynasnažím být zpola tak dobrá studentka (to dokážu) jako jste dobří vy, kdo jste pro nás konferenci nachystali. Velké díky za aha momenty, jasno v hlavě a vaší práci, díky!

Obrovské díky za to, že jste to zorganizovali, tolik známých mentorů a učitelů na jednom místě byla paráda a vím, že za tím stojí spoustu času a úsilí, aby se vše povedlo. Určitě budu ráda za další konferenci.

Děláte svou práci s láskou a nadšením. Moc Vàm za to děkuji. Ať se Vám moc dobře daří.

Dobrý den, konference byla skvělá a nejvíc se mi líbilo, že byla pro studenty. Pro lektory je přednášek spousta ….. Sama jsem lektorka a na konferenci jsem vnímala obrovskou spoustu nadšení a lásky ke studentům a velkou snahu jim opravdu pomoci jazyky si osvojit. I já jsem tam našla spoustu inspirace pro sebe a možnosti, jak vylepšovat svoje služby. Díky za to 🙂

Ste skvelí. Velmi pekne ďakujem že som sa zase naštartovala. Mám kurz Online jazykú kúpený a vôbec som to nedokončila, hoci je skvelý. Znova ste ma nakopli a idem sa do toho pustiť znova. Teraz si dávam predsavzatie že budem študovať každý deň. Nezáleží kolko sa naučím, ale chcem si vytvoriť návyk študovať denne. Pod váhou pracovných povinností som to v minulosti nedokočila. Ešte raz vám velmi ďakujem. Bolo to skvelé. Poznámka: Najlepšie bolo, že nahrávky po cca 20 min boli úplne ideálne, lebo hodinu či dve hodiny by som na to určite nemala čas.

Dekuji moc. Znala jsem Jakuba Poka a Lydii Machovou. Konecne jsem spravne pochopila Lydii. Zazila jsem i dost aha momentu. Ze se da pri anglictine vyrabet z modeliny. Ze muzu byt se synem na jeho jazykovem kurzu. Ze je lepsi si nepsat vyslovnost. Nepsala jsem si poznamky, tak pro me nebude snadne si rozpomenout. A nestihala jsem bohuzel workshopy. Moc dekuji za povzbudiva slova. Drzim palce do budoucna.

Ďakujem vám za takúto iniciatívu, pripraviť natoľko obsahovo hodnotnú konferenciu. Dalo mi to naozaj veľmi veľa a ešte tento týždeň sa chcem spätne pozrieť na top myšlienky a veci, ktoré chcem aplikovať do praxe pri mojom učení sa. 🙂

Skvělý nápad uspořádat konferenci. Na všech lektorech bylo cítit nadšení. Řada užitečných tipů. Dobrá motivace. Akce, která dává smysl a je příjemným osvěžením v dnešní chaotické době, ve které bohužel spousta věcí smysl nedává. Díky!:-)

Hodně příspěvků bylo velmi zajímavých a přínosných. Někteří „přednášející“ byli opravdu nadšenci a energie a zápal z nich byly velmi cítit. 🙂

Naprostá bomba, skvělá moderátorka, úžasní přednášející. Téma učení jazyků skvěle zpracované, každý kousek skládanky do sebe zapadnul. Už se necítím jako samouk tak ztracená.

Supr organizace, okamžitá reakce na naplnění kapacity workshopů, ideální servis průběhu do mailu … prostě nejlepší akce, které jsem se kdy zúčastnila – děkuji.

Bylo nabídnuto spousta typů, jak se lépe učit cizí jazyk a teď si člověk musí najít tu svojí cestu, protože každý k tomu přistupuje jinak. Líbila se mi zapálenost řečníků pro věc. Pro posluchače zdarma.

Ohromné díky vám všem za tuto konferenci. Byla perfektně připravena. Vyhovoval mi i formát – přednášky k dispozici celý den a workshopy a diskuse v danou hodinu. Poděkování patří všem řečníkům, měli připravené prezentace, u většiny to nebylo jen povídání u stolu. Člověk získal představu, jak se dnes učí jazyky, v mnoha případech i konkrétní rady. Nabyl přesvědčení, že jazyk se může naučit i sám, pokud bude chtít – už ví, jak na to. Velmi oceňuji to, že konference byla zadarmo, činí to pro mě online jazyky sympatičtějšími. Netušila jsem, kolik skvělých lektorů a lektorek cizích jazyků se v digitálním prostředí pohybuje. Díky vám jsem se seznámila s různými aplikacemi, o nichž jsem doteď neměla ani tušení. Děkuji!

Je veľmi sympatické, keď sa v dnešnej dobe nájdu ľudia ochotní venovať svoj čas a nejaké know-how aj zdarma a poskytnúť tak priestor na zorientovanie sa o možnostiach,technikách a zdrojoch. Mne osobne sa páčila aj rôznorodosť rečníkov. Niektoré odporúčané aplikácie, resp. iné zdroje som aj vyskúšala a sú fakt dobré!
Prajem všetkým veľa úspechov v ich práci 😉 Nech Vám aj naďalej prináša radosť a uspokojenie.

Děkuji za Vaši práci. Určitě nebylo jednoduché všechny řečníky a zúčastněné dát takhle dohromady. Proto si vážím této akce a zakoupení balíčku pro mě bylo milou a příjemnou záležitostí. Těším se na další akce!

Ruzne pristupy, ruzne napady. Nadchla me Eliska se svymi pribehy, Lydie systemem, holky zabavnymi ukoly, Brona skvely jako vzdy! I asociace pro lepsi uceni slovicek jsou dobry tip. Diky za skvelou praci! Tesim se na dalsi rocnik ❤️☺️

Necekala jsem, ze konference bude v takovem rozsahu! Vybrali jste spickove recniky, kteri nam toho mnoho predali. Vsechny temata byly velmi prinosne. Bylo fajn poslechnout si M.Vita, tvurce Help for English, je to muj oblibeny web ze ktereho hodne cerpam. Vsichni byli vyborni. Obsah a panelove diskuze nabite tim nejlepsim :). Krome S. Dobiasove me take hodne zaujal Jakub Pok. A taky to, ze uz se uci uplne jinak nez kdyz to byli za me. S online prostredim dost bojuju, z hlediska jak vzdelavani tak nejakych programu, ale u vas jsem vydrzela cely tyden. Tesim se na dalsi rocnik. Hodne stesti vam i recnikum.

Konference mě mile překvapila velkým množstvím příspěvků, pestrostí témat a skladbou přednášejících. Délka prezentací byla ideální tak, aby u ní člověk udržel pozornost, zároveň byly nabité informacemi, každá trošku jiná a zároveň se sdělené informace navzájem potvrzovaly a doplňovaly. Řečníci byli moc milí a vzbuzovali motivaci pustit se do učení jazyků hned teď. Děkuji za přípravu, organizaci a uspořádání takovéto akce. V této roční době, kdy počasí už tolik neláká ven, nám přinesla chuť ponořit se do vzdělávání a seberozvoje, a využít čas smysluplně a s radostí.

Jsem už důchodkyně, nechci zapomenout, co jsem se už jednou naučila. Proto mě zajímají nové trendy v učení jazyků. Bylo to pro mne velmi poučné a děkuji Vám za to.

Líbilo se mi, jak se všichni lektoři doplňovali, vládla mezi nimi přátelská a podporující atmosféra. Bylo na nich vidět, že dělají práci, která je baví…tím pádem své nadšení předávají dál a jak jinak motivovat své „learners“ než tím, že vidí, jak nadšení jsou z učení jazyka sami lektoři. Nestihla jsem bohužel všechny příspěvky, na některé jsem se nedostala kvůli plné kapacitě. Děkuji za ty, které jsem mohla shlédnout.

Strašně se mi líbila rozmanitost 15 (za mě) nejlepších řečníků a k tomu skvělý program, témata vybraná pro všechny a celé to bylo praktické a šikovné. 🙂

Obdivuju organizaci, moderování večerních diskusí, pohodu a spoustu zajímavých informací, které jsem sice tak nějak podvědomě tušila, ale až po zverbalizování mi to seplo. Překvapil mě velký zájem- udělala jsem si čas, ale pak jsem se na přednášku pro nadbytečnost nedostala. Příště si akci určitě nenechám ujít a přijdu včas 🙂 Děkuju mnohokrát.

Na online konferenci si přišel na své každý student i učitel jazyků

Načerpali jste inspiraci pro své studium, dozvěděli jste se tajné tipy a triky, které vám pomohou překonat studijní bloky, a představili jsme vám i nejnovější metody online výuky.

Na konferenci si přišli na své:

 • studenti jakéhokoliv jazyka od úplných začátečníků až po experty (úrovně A0 až C2)
 • personalisté, kteří se starají o jazykové vzdělávání zaměstnanců a chtějí poznat nejnovější trendy
 • rodiče dětí, kteří se chtějí s dětmi aktivně učit, ale neví přesně, jak na to
 • všichni jazykoví nadšenci, kteří rádi sledují tipy a triky, které je posunou
 • a samozřejmě také zapálení učtilé jazků 🙂

Tuto konferenci organizují a přináší

Online jazyky jsou největší česká online jazyková škola.
Začněte studovat ZDARMA a vyzkoušejte si jakýkoli kurz.
Vyberte si z 6 světových jazyků (angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny, italštiny a ruštiny) a více než 100 online kurzů – od slovíčkových, přes kurzy obecného jazyka až po profesní kurzy pro obchod, IT, právníky, personalisty, účetní a další.
Studujte snadněji, zábavněji a odkudkoliv.

 

www.onlinejazyky.cz

Konferenční balíček

Všech 15 přednášek, 7 workshopů a obě panelové diskuze včetně doplňujících materiálů vystupujících hostů jsem zabalili do balíčku, abyste se k nim mohli kdykoliv vrátit a znovu si je projít.
Balíček je možné koupit do 24. 10. 2021.

Co vše Konferenční balíček obsahuje?

Všechny příspěvky, které na konferenci zazní, hezky pohromadě

Navíc přidáváme bonusy od našich vystupujících:
 1. Ebook BIG Book of Czenglish (Broňa Sobotka) BIG Book of Czenglish – Broňa.cz (brona.cz) Originální cvičebnice, která kombinuje text a videa. Otestujete si díky ní své znalosti a rovnou získáte vysvětlení toho, co děláte dobře nebo kde naopak ještě chybujete. (390 Kč)
 2. Kurzy 1000 SLOVÍČEK (ONLINE JAZYKY) v AJ, NJ, ŠJ, FJ, RJ, IJ (www.onlinejazyky.cz) Vytvořili jsme pro vás kurz 1000 slovíček, který je zaměřený pro zopakování a rozšíření slovní zásoby. Na své si přijde jak začátečník, tak pokročilý. Naučíte se obecnou slovní zásobu týkající se například rodiny a vašeho okolí. Kurz je doplněný o obrázky, které vám pomohou si slovíčka lépe zapamatovat (hodnota jednoho kurzu je 890 Kč, celková hodnota bonusu v balíčku je tedy
  5 340 Kč.)
 3. Ebook Dobrá paměť základ úspěchu (Jakub Pok) Objevte svou paměť - Škola paměti (skolapameti.cz) Jedinečná elektronická kniha o paměti a paměťových technikách vycházející ze zkušenosti nejznámějšího trenéra paměti v České republice Jakuba Poka. (279 Kč)
 4. Kurz NEPRAVIDELNÁ SLOVESA OD A do Z a 10 % sleva na Kreativní slovník (Tomáš Bednář) 100+ nepravidelných sloves - Kreativní slovník (kreativnislovnik.cz) Naučíte se 100+ nejdůležitějších nepravidelných sloves. 100+ idiomů a frázových sloves jako bonus k těmto slovesům. Procvičíte si anglické časy a tvary v 1000+ větách.  K celému kurzu získáte i PDF workbook na procvičování. (499 Kč)
 5. Předplatné aplikace English Me na měsíc zdarma (Marek Vít) Co je English Me - učení angličtiny online | Englishme! Výuková aplikace tvůrců Help for English, která obsahuje  tisíce slovíček, vět, zvukových nahrávek a  fotografií. (180 Kč)
 6. Hra pro děti What are you doing? (Karolína Shipstead) Užijte si čas se svými ratolestmi. Zábavná hra pro vás a vaše děti. Stačí vytisknout, vybarvit a hrát.
Nestíháte se na všechny příspěvky v týdnu podívat? Nevadí, podívejte se, kdykoli se vám to hodí

Přístup k nim budete mít už navždy

Slevové vouchery:

(Lýdia Machová)

Sleva 40 % na videokurz Mistr jazyků na naučení se jakéhokoli jazyka od mírně pokročilé úrovně. Cena
10435 Kč  6256 Kč

(Helena Flámová)

sleva 800 Kč na individuální jazykovou konzultaci s písemným výstupem v hodnotě 3800 Kč

(Soňa Dobiášová)

Sleva 20 % na Online anglické koučovací kluby Jazyko:

Cena za dvouměsíční členství 1100 Kč  880 Kč + k dispozici je demo verze na zkoušku zdarma

Cena za dvouměsíční členství s třemi konverzačními hodinami 1500 Kč  1200 Kč

Sleva 10 % za koučování na míru 2990 Kč  2690 Kč

(Karoline Růžičková)

Sleva 50 % na jazykový audit - 20 minutová konzultace Cena 690 Kč  345 Kč
Jazykový audit vám pomůže zjistit vaše specifické vzdělávací potřeby a navrhnout vám, jak pokračovat. Poskytne vám jasný přehled o vašem výchozím stavu, takže budete přesně vědět na co se zaměřit. (345 Kč)