Výborně jste tam!

Děkujeme za registraci.

Sejdeme se na startovací čáře, kterou je naše facebooková skupina. Celá výzva proběhne tam. Na e-mail jsme vám právě poslali tajný odkaz. Přidejte se do ní a počkejte na další instrukce.

7 + 9 =

Konferenční balíček

Všech 15 přednášek, 7 workshopů a obě panelové diskuze včetně doplňujících materiálů vystupujících hostů jsem zabalili do balíčku, abyste se k nim mohli kdykoliv vrátit a znovu si je projít.
Balíček je možné koupit do 24. 10. 2021.

Co vše Konferenční balíček obsahuje?

Všechny příspěvky, které na konferenci zazní, hezky pohromadě

Navíc přidáváme bonusy od našich vystupujících:
  1. Ebook BIG Book of Czenglish (Broňa Sobotka) BIG Book of Czenglish – Broňa.cz (brona.cz) Originální cvičebnice, která kombinuje text a videa. Otestujete si díky ní své znalosti a rovnou získáte vysvětlení toho, co děláte dobře nebo kde naopak ještě chybujete. (390 Kč)
  2. Kurzy 1000 SLOVÍČEK (ONLINE JAZYKY) v AJ, NJ, ŠJ, FJ, RJ, IJ (www.onlinejazyky.cz) Vytvořili jsme pro vás kurz 1000 slovíček, který je zaměřený pro zopakování a rozšíření slovní zásoby. Na své si přijde jak začátečník, tak pokročilý. Naučíte se obecnou slovní zásobu týkající se například rodiny a vašeho okolí. Kurz je doplněný o obrázky, které vám pomohou si slovíčka lépe zapamatovat (hodnota jednoho kurzu je 890 Kč, celková hodnota bonusu v balíčku je tedy
    5 340 Kč.)
  3. Ebook Dobrá paměť základ úspěchu (Jakub Pok) Objevte svou paměť - Škola paměti (skolapameti.cz) Jedinečná elektronická kniha o paměti a paměťových technikách vycházející ze zkušenosti nejznámějšího trenéra paměti v České republice Jakuba Poka. (279 Kč)
  4. Kurz NEPRAVIDELNÁ SLOVESA OD A do Z a 10 % sleva na Kreativní slovník (Tomáš Bednář) 100+ nepravidelných sloves - Kreativní slovník (kreativnislovnik.cz) Naučíte se 100+ nejdůležitějších nepravidelných sloves. 100+ idiomů a frázových sloves jako bonus k těmto slovesům. Procvičíte si anglické časy a tvary v 1000+ větách.  K celému kurzu získáte i PDF workbook na procvičování. (499 Kč)
  5. Předplatné aplikace English Me na měsíc zdarma (Marek Vít) Co je English Me - učení angličtiny online | Englishme! Výuková aplikace tvůrců Help for English, která obsahuje  tisíce slovíček, vět, zvukových nahrávek a  fotografií. (180 Kč)
  6. Hra pro děti What are you doing? (Karolína Shipstead) Užijte si čas se svými ratolestmi. Zábavná hra pro vás a vaše děti. Stačí vytisknout, vybarvit a hrát.
Nestíháte se na všechny příspěvky v týdnu podívat? Nevadí, podívejte se, kdykoli se vám to hodí

Přístup k nim budete mít už navždy

Slevové vouchery:

(Lýdia Machová)

Sleva 40 % na videokurz Mistr jazyků na naučení se jakéhokoli jazyka od mírně pokročilé úrovně. Cena
10435 Kč  6256 Kč

(Helena Flámová)

sleva 800 Kč na individuální jazykovou konzultaci s písemným výstupem v hodnotě 3800 Kč

(Soňa Dobiášová)

Sleva 20 % na Online anglické koučovací kluby Jazyko:

Cena za dvouměsíční členství 1100 Kč  880 Kč + k dispozici je demo verze na zkoušku zdarma

Cena za dvouměsíční členství s třemi konverzačními hodinami 1500 Kč  1200 Kč

Sleva 10 % za koučování na míru 2990 Kč  2690 Kč

(Karoline Růžičková)

Sleva 50 % na jazykový audit - 20 minutová konzultace Cena 690 Kč  345 Kč
Jazykový audit vám pomůže zjistit vaše specifické vzdělávací potřeby a navrhnout vám, jak pokračovat. Poskytne vám jasný přehled o vašem výchozím stavu, takže budete přesně vědět na co se zaměřit. (345 Kč)