Panelová diskuze

Živé vysílání proběhlo 13. 9. 2021 ve 20:00.
Záznam vysílání můžete po omezenou dobu zhlédnout na této stránce.

Poznejte naše hosty

Broňa Sobotka

nadšený učitel angličtiny z Brna

Nadšený učitel z Brna, který pomáhá lidem zamilovat se do angličtiny. A to přesto, že ve škole z cizích řečí propadal a anglicky se začal učit sám až ve dvaceti letech. Nyní je držitelem červeného diplomu a nejvyšších certifikátů z jazykových mezinárodních zkoušek, angličtinu učil i na kurzech v Oxfordu. Natáčí nejsledovanější YouTube videa zaměřená na angličtinu u nás.

Helena Flámová

jazyková mentorka, online lektorka

Zkušená jazyková mentorka a online lektorka se zaměřením na angličtinu a němčinu. Autorka jazykových publikací (Bloggers 4; Angličtina – přehled a cvičebnice středoškolské gramatiky; Speak English – zjednodušená anglická četba v pěti úrovních; Cvičebnice angličtiny; Procvičování angličtiny; Německy – čteme zábavně).

Jakub Pok

trenér paměti, Škola paměti

Jakub se trénováním paměti zabývá již více než dvacet pět let. Pravidelně publikuje články o trénování paměti a s možnostmi, jak efektivně trénovat svou paměť, seznamuje veřejnost v České republice i na Slovensku. Byl také hostem v televizních pořadech Show Jana Krause, Zázraky přírody, Nejchytřejší Čech nebo v rozhlasových pořadech, jako je například Host Radiožurnálu. Je autorem knihy Jak se naučit 100 slovíček za hodinu, kterou vydalo nakladatelství Grada.

Ivana Kudrnová

lektorka, spoluzakladatelka Digitalnilektori.cz

Ivana Kudrnová je lektorkou španělštiny, která probouzí hispánská já v rámci projektu Španělština do plavek. Je profík na online jazykové koučování, umí své studenty vést na dálku, vytvářet studijní plány, motivovat a řídit efektivní samostudium.

Hanka Šimáčková

lektorka, spoluzakladatelka Digitalnilektori.cz

Hanka Šimáčková je lektorkou francouzštiny a už od roku 2014 se specializuje na online výuku. Zajímají ji technologie a baví ji vyhledávat nejrůznější online nástroje, které zpestřují a zjednodušují práci online lektora.

Karoline Růžičková

kouč, mentor

Je rodilá mluvčí z Kanady, která mluví i česky a pomáhá lidem se zdokonalovat v angličtině. Nemá žádné zázračné metody, jenom věří, že se člověk musí obklopovat angličtinou co nejvíce a pracovat na ní pravidelně každý den, a tak je zvlášť důležité, aby se přitom i bavil a dále vzdělával.

Nestíháte všechny příspěvky?

Máme pro Vás konferenční balíček, ve kterém Vám už nic neunikne.