Panelová diskuze

Živé vysílání proběhlo 13. 9. 2021 ve 20:00.
Záznam vysílání můžete po omezenou dobu zhlédnout na této stránce.

Poznejte naše hosty

Broňa Sobotka

nadšený učitel angličtiny z Brna

Nadšený učitel z Brna, který pomáhá lidem zamilovat se do angličtiny. A to přesto, že ve škole z cizích řečí propadal a anglicky se začal učit sám až ve dvaceti letech. Nyní je držitelem červeného diplomu a nejvyšších certifikátů z jazykových mezinárodních zkoušek, angličtinu učil i na kurzech v Oxfordu. Natáčí nejsledovanější YouTube videa zaměřená na angličtinu u nás.

Helena Flámová

jazyková mentorka, online lektorka

Zkušená jazyková mentorka a online lektorka se zaměřením na angličtinu a němčinu. Autorka jazykových publikací (Bloggers 4; Angličtina – přehled a cvičebnice středoškolské gramatiky; Speak English – zjednodušená anglická četba v pěti úrovních; Cvičebnice angličtiny; Procvičování angličtiny; Německy – čteme zábavně).

Jakub Pok

trenér paměti, Škola paměti

Jakub se trénováním paměti zabývá již více než dvacet pět let. Pravidelně publikuje články o trénování paměti a s možnostmi, jak efektivně trénovat svou paměť, seznamuje veřejnost v České republice i na Slovensku. Byl také hostem v televizních pořadech Show Jana Krause, Zázraky přírody, Nejchytřejší Čech nebo v rozhlasových pořadech, jako je například Host Radiožurnálu. Je autorem knihy Jak se naučit 100 slovíček za hodinu, kterou vydalo nakladatelství Grada.

Ivana Kudrnová

lektorka, spoluzakladatelka Digitalnilektori.cz

Ivana Kudrnová je lektorkou španělštiny, která probouzí hispánská já v rámci projektu Španělština do plavek. Je profík na online jazykové koučování, umí své studenty vést na dálku, vytvářet studijní plány, motivovat a řídit efektivní samostudium.

Hanka Šimáčková

lektorka, spoluzakladatelka Digitalnilektori.cz

Hanka Šimáčková je lektorkou francouzštiny a už od roku 2014 se specializuje na online výuku. Zajímají ji technologie a baví ji vyhledávat nejrůznější online nástroje, které zpestřují a zjednodušují práci online lektora.

Karoline Růžičková

kouč, mentor

Je rodilá mluvčí z Kanady, která mluví i česky a pomáhá lidem se zdokonalovat v angličtině. Nemá žádné zázračné metody, jenom věří, že se člověk musí obklopovat angličtinou co nejvíce a pracovat na ní pravidelně každý den, a tak je zvlášť důležité, aby se přitom i bavil a dále vzdělával.

Nestíháte všechny příspěvky?

Máme pro Vás konferenční balíček, ve kterém Vám už nic neunikne.

Konferenční balíček

Chtěli byste toho vidět co nejvíce, ale nestíháte? Všech 15 přednášek včetně doplňujících materiálů vystupujících hostů zabalíme do balíčku, abyste se k nim mohli kdykoliv vrátit a znovu si je projít.

Balíček je možné koupit do 17. 9. 2021.

Co vše Konferenční balíček obsahuje?

Všechny příspěvky, které na konferenci zazní, hezky pohromadě

Navíc přidáváme bonusy od našich vystupujících:
  1. Ebook BIG Book of Czenglish (Broňa Sobotka) BIG Book of Czenglish – Broňa.cz (brona.cz) Originální cvičebnice, která kombinuje text a videa. Otestujete si díky ní své znalosti a rovnou získáte vysvětlení toho, co děláte dobře nebo kde naopak ještě chybujete. (390 Kč)
  2. Kurzy 1000 SLOVÍČEK (ONLINE JAZYKY) v AJ, NJ, ŠJ, FJ, RJ, IJ (www.onlinejazyky.cz) Vytvořili jsme pro vás kurz 1000 slovíček, který je zaměřený pro zopakování a rozšíření slovní zásoby. Na své si přijde jak začátečník, tak pokročilý. Naučíte se obecnou slovní zásobu týkající se například rodiny a vašeho okolí. Kurz je doplněný o obrázky, které vám pomohou si slovíčka lépe zapamatovat (hodnota jednoho kurzu je 890 Kč, celková hodnota bonusu v balíčku je tedy
    5 340 Kč.)
  3. Ebook Dobrá paměť základ úspěchu (Jakub Pok) Objevte svou paměť – Škola paměti (skolapameti.cz) Jedinečná elektronická kniha o paměti a paměťových technikách vycházející ze zkušenosti nejznámějšího trenéra paměti v České republice Jakuba Poka. (279 Kč)
  4. Kurz NEPRAVIDELNÁ SLOVESA OD A do Z a 10 % sleva na Kreativní slovník (Tomáš Bednář) 100+ nepravidelných sloves – Kreativní slovník (kreativnislovnik.cz) Naučíte se 100+ nejdůležitějších nepravidelných sloves. 100+ idiomů a frázových sloves jako bonus k těmto slovesům. Procvičíte si anglické časy a tvary v 1000+ větách.  K celému kurzu získáte i PDF workbook na procvičování. (499 Kč)
  5. Předplatné aplikace English Me na měsíc zdarma (Marek Vít) Co je English Me – učení angličtiny online | Englishme! Výuková aplikace tvůrců Help for English, která obsahuje  tisíce slovíček, vět, zvukových nahrávek a  fotografií. (180 Kč)
  6. Hra pro děti What are you doing? (Karolína Shipstead) Užijte si čas se svými ratolestmi. Zábavná hra pro vás a vaše děti. Stačí vytisknout, vybarvit a hrát.
Nestíháte se na všechny příspěvky v týdnu podívat? Nevadí, podívejte se, kdykoli se vám to hodí

Přístup k nim budete mít už navždy

Slevové vouchery:

(Lýdia Machová)

Sleva 40 % na videokurz Mistr jazyků na naučení se jakéhokoli jazyka od mírně pokročilé úrovně. Cena
10435 Kč  6256 Kč

(Helena Flámová)

sleva 800 Kč na individuální jazykovou konzultaci s písemným výstupem v hodnotě 3800 Kč

(Soňa Dobiášová)

Sleva 20 % na Online anglické koučovací kluby Jazyko:

Cena za dvouměsíční členství 1100 Kč  880 Kč + k dispozici je demo verze na zkoušku zdarma

Cena za dvouměsíční členství s třemi konverzačními hodinami 1500 Kč  1200 Kč

Sleva 10 % za koučování na míru 2990 Kč  2690 Kč

(Karoline Růžičková)

Sleva 50 % na jazykový audit – 20 minutová konzultace Cena 690 Kč  345 Kč
Jazykový audit vám pomůže zjistit vaše specifické vzdělávací potřeby a navrhnout vám, jak pokračovat. Poskytne vám jasný přehled o vašem výchozím stavu, takže budete přesně vědět na co se zaměřit. (345 Kč)